Informace na našich stránkách

Ahoj všichni!

Vítejte na stránkách vodáckého tábora PS Jiřího Wolkera.

Ať už jste členem našeho oddílu, rodičem některého z dětí či jen návštěvníkem našich stránek, věříme, že se vám zde bude líbit a rádi se na naší stránku vrátíte.

Pokud se vám náš oodíl zalíbí a jste z Havlíčkova Brodu či okolí, budeme rádi, když se na nás přijdete podívat osobně. Máme pravidelné akce. Vezměte kamarády a pojďte se stát novými členy našeho oddílu. Těšíme se na vás.

Pro děti a rodiče patřící do našeho oddílu budou tyto stránky velmi užitečné, protože se zde budou objevovat veškeré pořádané akce a všechny novinky či informace, týkající se našeho oddílu. Můžete zde sebe, nebo rodiče své děti, přihlašovat na akce, diskutovat nad akcemi jak následujícími, tak uskutečněnými, vznášet dotazy, hlasovat v anketách, prohlížet fotky a zápisy do kroniky a nebo si jen tak povídat.

Být pionýrem může zkusit každý… Znamená to hlavně setkávání s kamarády a společné hledání, poznávání, objevování nových světů i vlastně úplně obyčejných věcí.

„Pionýři chodí na výpravy, sportují, hrají deskovky, jezdí na kolech, soutěží, zpívají a hrají na kytaru, malují, natáčejí videa… – poznávají život ze všech možných stránek, spolupracují, nebojí se těžkostí a problémů, snaží se s nimi vyrovnávat čestně, hlásí se ke svým úkolům i průšvihům, nemají své slovo za cár papíru, překonávají bariéry nabídkou příležitostí…

Být pionýrem přináší přátele, zážitky, romantiku a dobrodružství i v tzv. všedním životě. Ideály Pionýra nejsou příkazy, ale mety. K jejich dosahování je potřebná chuť i vůle, rozvoj sebe sama i týmového ducha.“ (citace ze stránky http//:www.pionyr.cz)


Jdeme již 25 let vlastní cestou

 

UPOZORNĚNÍ: STRÁNKY JSOU V REKONSTRUKCI, TAK TO PROSÍM BERTE NA VĚDOMÍ.